DBS prusinovice s.r.o. - úvodní stránka

Dodací podmínky


Balení a doprava.   
                                                                                                                                                
        
 Vámi objednané zboží k Vám bude dopraveno přepravní službou běžně do 48 h od potvrzení objednávky, nejdéle však do 5 pracovních dnů. (Běžné zboží je skladem po 100 ks.)  Zboží bude zabaleno v kartonu, který bude opatřen přepravními návleky pro bezpečné doručení a celý balík bude fixován smršťovací folií, pod kterou bude přiložen daňový doklad a dodací list.  Zboží zasíláme  na dobírku, z čehož vypývá platba v hotovosti. Je možná i platba na fakturu( institucím, školám, úřadům ...) se splatností 20 dnů. Požadavek platby na fakturu uveďte v poznámce. Zboží Vám bude zasláno i fakturováno firmou DBS Prusinovice s.r.o. Garantujeme, že expirační doby komponent ve vybavení v den prodeje, jsou v rozmezí 18 - 36 měsíců . ( V současnosti je průměrná expirační doba komponent 26 měsíců.) Zboží je možné si vyzvednout u nás v provozovně. Zboží Vám můžeme dodat také vlastním rozvozem, tento požadavek je třeba uvést v poznámce objednávky. Zboží je možné si objednat také telefonicky nebo e-mailem: lekarnicky@dbs-prusinovice.cz
 

  Reklamace.  
                                                                                                                                                              
      
Pro případnou reklamaci si uschovejte výrobní štítek z kartonu, kde jsou uvedeny tři důležité informace:
1) výrobní číslo                    
2) typ výrobku                
3) datum výroby                                                                 
Tyto údaje jsou důležité pro samotnou reklamaci, bez nichž nemůže být vyřízena. Pod výrobním číslem jsou vedeny všechny položky ve vybavení lékárniček a vždy korespondují s typem prodaného zboží. Tyto údaje u nás vedené jsou mj. důležité pro případné stažení komponent z trhu v případě, že nám jejich výrobce oznámí jejich závadnost nebo nepoužitelnost. Proto není možné vybavení lékárničky, pokud bylo koupeno v lékárničce, přesunovat a zaměňovat do jiných lékárniček. V případě reklamace vždy nejprve oznamte problém telefonicky (573 386 262), kde Vám bude sděleno jak dále postupovat. Obecně platí, že v případě reklamace vyměňujeme reklamovaný kus za kus nový s tím, že požadujeme vrácení vadného výrobku do naší provozovny.
 

Slevy.  
                                                                                                                                                                         
Pro prodejce našeho zboží poskytujeme obchodní rabaty, jejichž přehled Vám zašleme e-mailem nebo faxem po ověření Vaší firmy v centrálním registru v obchodním rejstříku.

Informace k náhledům. ( obrázkům na webu )                                                                                        
Obrázky obsahující vybavení jsou pořízeny v určité době, a tudíž si vyhrazujeme právo změny výrobce komponent ( reakce na nabídku dodavatelských firem ). V žádném případě se však nebude jednat o změny  rozměrů, způsobu použití, kvality a počtu kusů. Cena našich výrobků je vždy kalkulována a případně měněna čtvrtletně a to právě v souvislosti změn komponent vybavení. 
 

Obecně platí: uvedená cena je pro nás závazná.                                                                                                                                                   

DBS Prusinovice s.r.o.© 2006 - 2023 DBS Prusinovice s.r.o.
všechna práva vyhrazena
realizace: w-software.com